İSHSİZ_ARSİZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
İSHSİZ_ARSİZ

geyik olsun :)

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Nerde kalmıştık :) :) :) :P:P:P

4 posters
YazarMesaj
SARI

Nerde kalmıştık :) :) :) :P:P:P Empty
MesajKonu: Nerde kalmıştık :) :) :) :P:P:P   Nerde kalmıştık :) :) :) :P:P:P Icon_minitimePtsi Tem. 09, 2007 2:50 am

Evet sayın forum sakinleri geçen sene nerde kaldıysak ordan devam Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

İlerliyen günlerde olmassa olmazlarımızdan "minik" te bize katılcak geyiğin dibine vurcaz.
minik

MesajKonu: Geri: Nerde kalmıştık :) :) :) :P:P:P   Nerde kalmıştık :) :) :) :P:P:P Icon_minitimePtsi Tem. 09, 2007 3:36 am

SARI demiş ki:
Evet sayın forum sakinleri geçen sene nerde kaldıysak ordan devam Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

İlerliyen günlerde olmassa olmazlarımızdan "minik" te bize katılcak geyiğin dibine vurcaz.

sensiz meyve soyarmıyım sabah öğlen akşam tok karnına her gün öpsem doyarmıyım?
SARI

MesajKonu: Geri: Nerde kalmıştık :) :) :) :P:P:P   Nerde kalmıştık :) :) :) :P:P:P Icon_minitimePtsi Tem. 09, 2007 3:48 am

evet arkadaşlar işte minikte geldi uykusuz geceler olmayanlar sabahlar başladı herkez hazırmı deilseniz hazır olun Twisted Evil
minik

MesajKonu: Geri: Nerde kalmıştık :) :) :) :P:P:P   Nerde kalmıştık :) :) :) :P:P:P Icon_minitimePtsi Tem. 09, 2007 5:32 pm

oooo ilk geceden firardayız ne bu yaa yok byazmıyorum bişey fln foruma
küstüm
minik

MesajKonu: Geri: Nerde kalmıştık :) :) :) :P:P:P   Nerde kalmıştık :) :) :) :P:P:P Icon_minitimePtsi Tem. 09, 2007 5:36 pm

oooo ilk geceden firardayız ne bu yaa yok byazmıyorum bişey fln foruma
küstüm
SARI

MesajKonu: Geri: Nerde kalmıştık :) :) :) :P:P:P   Nerde kalmıştık :) :) :) :P:P:P Icon_minitimeSalı Tem. 10, 2007 1:42 am

karşı tarafın savunması:
ex kankam minik 09.07.2007 gecesi burda olmama nedenim abimin bilgisyarın başında olması yoksa biliyosun ben geyik yapma sorumluluklarına sahip çıkan bi insanım lütfen yani lütfen:king:
fischir
Kankmmmmmm :)
fischir

MesajKonu: Geri: Nerde kalmıştık :) :) :) :P:P:P   Nerde kalmıştık :) :) :) :P:P:P Icon_minitimeSalı Tem. 10, 2007 2:35 am

selam herkeseeeeee bende geldmmmmmm!.... What a Face
kankmmmmm hayırlı uğurlu olsunnnnnnnnn ellerne saaalıkkkk
rob_trujillo

rob_trujillo

MesajKonu: Geri: Nerde kalmıştık :) :) :) :P:P:P   Nerde kalmıştık :) :) :) :P:P:P Icon_minitimeSalı Tem. 17, 2007 6:05 am

bnde geldm Smile ne waar

Nerde kalmıştık :) :) :) :P:P:P
1 sayfadaki 1 sayfası